Logo Tiger 3 Enterprise Nedir - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Genel Bakış

Logo TİGER 3 Enterprise Nedir?

Güneş Elektronik Hizmet - Logo Tiger 3 Enterprise

Kapsamlı üretim faaliyetleri olan orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Logo Tiger 3 Enterprise, süreçleri kolaylaştırıp geniş fonksiyon yelpazesiyle üretim süreçlerindeki ihtiyaçları etkili şekilde karşılayarak üretimde sürdürülebilir verimlilik sağlıyor.

Pratik ve uygun maliyetli yönetim

Özellikle üretim yapan işletmelerin iş süreçlerine kalite ve verimlilik kazandırır. Tüm operasyonların pratik bir şekilde ve uygun maliyetlerle yönetilmesini sağlar. Birimler arası bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanırken, karmaşık iş süreçleri de sadeleştirilip düzenler.

Logo is ortağı
Tek noktadan erişim

Logo Tiger 3 Enterprise ile tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm faaliyetler yürütülebiliyor. Böylece işletmenin sürdürülebilir performansında gelişme kaydediliyor. Yine tek noktadan erişim sayesinde kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanabiliyor.

Esnek Çözüm

Standart modüllerin yanı sıra, farklı sektörlerdeki işletmelere özel çözümlerin olduğu opsiyonel modüller de sunuluyor. Bu sayede, orta ve büyük ölçekli tüm işletmeler kendileri için en uygun ERP paketini oluşturabiliyor.

LOGO Tıger 3 Enterprise'yi yakından tanıyalım

Özellikler

Kullanım kolaylığı sağlayan tasarım

Kullanıcı geri bildirimleri doğrultusunda yeniden şekillenen arayüzüyle Logo Tiger 3 Enterprise yüksek düzeyde kullanım kolaylığı sunar. Masaüstü, sürükle-bırak özelliğiyle kolayca kişiselleştirilebiliyor ve dış bağlantılar rahatça eklenebiliyor. Arka plan özelleştirmeleri, tüm fonksiyonları tek noktadan görüntüleme, işlevsel arama butonu gibi özellikler de çözümün sunduğu konforu artırıyor.

Her işletmenin ihtiyacına uygun fonksiyonlar

Logo Tiger 3 Enterprise, standart modüllerin yanı sıra, işletmelerin tam da ihtiyaç duydukları özelliklere sahip bir fonksiyon kümesi oluşturabilmesi için Logo ve Logo Çözüm Ortakları tarafından geliştirilen app ve widget’larla zenginleştirilebiliyor.

Güçlü finansal performans için esneklik

Hem yerel hem de uluslararası faaliyetleri olan işletmelere güçlü bir finansal performans zemini kazandırmak üzere esnek bir döviz sistemi ve raporlama yapısı sunar. Ayrıca güncel kârlılık analizlerine ulaşma ve tahsilat planı tanımları da her türlü ihtiyaca cevap verecek bir esneklik sağlıyor. Cari hesaplar için Ba-Bs mutabakatlarını tek tuşla hazırlayıp elektronik ortamda gönderebiliyor. Belirlenen limit ve kurallar çerçevesinde risk takibi ve elektronik ortamda ihtar gönderimi de yapabiliyor.

Üretim süreçlerinde optimizasyon

Logo Tiger 3 Enterprise safha bazlı yönetim, takip ve raporlama sağlıyor. Üretim planlama yöntemleri; malzeme ihtiyaçlarını üretim öncesinde hesaplıyor. Makinelerin verimliliğini yöneterek iş yükünü etkili şekilde paylaştırmayı sağlıyor.  Malzeme ve operasyonlara kalite kontrol sonuçlarının eklenmesine imkan sağlıyor. Böylece üretim süreçlerini iyileştirirken hata payını da düşürüyor.

Daha kaliteli stok operasyonları

Logo Tiger 3 Enterprise, stok operasyonlarında da işletmelere avantajlar sunuyor. Stok hedef ve stratejileri oluşturup takip etmeyi, envanter maliyetlerinin kontrolünü, anlık stok değerleri ve seviyelerini izlemeyi sağlayan Stok Kontrol modülünde, farklı ürün yelpazeleri ile çalışanlar için tasarlanmış malzeme sınıflandırma özelliği ve seviyelendirilmiş hiyerarşi sayesinde ürünler kolayca takip edilebiliyor. Farklı birimlerle izleme özelliğiyle malzemeler sınırsız sayıda birimle takip edilirken, çevrim katsayıları özelliğiyle de tek bir birim üzerinden raporlama yapılabiliyor.

Daha Fazlası İçin

Bu özelliklerden daha fazlası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+