Logo Mind Budget - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Genel Bakış

Logo Mind Budget

logo_mind_budget

Güçlü kontrol mekanizmaları ve hataya yer bırakmayan veri girişi özellikleriyle, bütçe hazırlık dönemlerinde zamandan tasarruf sağlıyo. Her departmanın kendi bütçesini ortak bir platform üzerinde oluşturmasıyla bütçe yönetimini kolaylaştırıyor.

Güvenilir bütçeler

Logo Mind Budget, işletmelerin bütçe yönetimi süreçlerini kolaylaştırıp hızlandırmanın yanı sıra, oluşturulan bütçelerin güvenilirliğinide artırıyor. Güçlü kontrol mekanizmalarıyla veri kontrolü sağlarken, veri giriş uygulamalarında da hatasızbir sistem sunuyor. Logo Mind Budget gelişmiş yazılım mimarisi sayesinde esnek ve güvenilir bir çalışma platformu sağlıyor. Bütçe hazırlamada disiplin ve tutarlılığın garantisi oluyor.

Logo J-Platform
Zaman tasarrufu

Logo Mind Budget ile bütçe hazırlama süresi önemli ölçüde kısalırken, bütçe revizyonu da kolaylaşıyor. Bütçe süreçlerinin daha hızlı ve kolay hale geliyor. Böylelikle iş gücü ve zaman tasarrufu sağlarken, maliyet kontrolünü ve finansal sonuçları da iyileştiriyor.

Program'ı yakından tanıyalım

Özellikler

Hızlı ve güvenli veri girişi

Maksimum doğrulukla veri girişini sağlayan yapısıyla, bütçe güvenilirliğini artırıyor. Ayrıca Microsoft Excel ile uyumlu mimarisi sayesinde Excel’den hızlı veri aktarımı yapılabiliyor. Organizasyon şemaları, bütçe kalemleri, alt bütçeler, bütçe boyutları ve ödeme planları sistem üzerinde ve tek bir ekrandan kolayca tanımlanabiliyor. Böylelikle planlanan bütçeler hızlı bir şekilde hayata geçirilebiliyor. Bu sayede, bütçe hazırlama döneminde harcanan zaman ve emek de azalarak insan kaynağı tasarrufu sağlanıyor.

Kullanıcı dostu tasarım

Farklı sektörlerdeki işletmelerin çalışma alışkanlıklarına yanıt veren tasarım sayesinde çalışanlar Logo Mind Budget’a uyum sağlayabiliyor. Microsoft Excel hücre ve sayfa yapısına benzer tasarımıyla hızlı veri girişi sağlıyor. Çözüm, yenilikçi, ölçeklenebilir, ortak çalışmaya açık ve bilgi işlemden bağımsız yapısıyla da kullanım kolaylığı sunuyor.

Farklı kırılımlarda bütçeleme

Logo Mind Budget ile departman, organizasyon, şirket bazlı bütçeleme yapılabiliyor. Her bir bütçe içinde yer alan kalemler, hesap planına bağlı olarak oluşturulabiliyor. Herhangi bir alt bütçe, genel bütçe mimarisi içerisinde birden fazla noktaya yansıtılarak kullanılabiliyor. Böylece genel bütçenin tutarlılığı artırılıyor. Bütçede hedef ve gerçekleşen değerlerin takibi de yapılarak yüzde bazlı ve sayısal farklar alınabiliyor. Böylelikle önceki yıllarla kıyaslanabiliyor. Ayrıca bütçe kalemleri hedeflere göre dağıtılmak isteniyorsa, Logo Mind Budget ile tutara, yüzdeye, bir önceki yılın tutar veya oranlarına veya çeyreklere göre çeşitli dağıtım seçenekleri kullanılabiliyor.

Konsolidasyon avantajı

Logo Mind Budget ile departman, organizasyon veya fonksiyon bazlı hazırlanan bütçeler, sistem üzerinde konsolide edilebiliyor. Böylece alt bütçeler arasında uyum sağlanırken, işletmenin genel bütçe tablosu da hızlı bir şekilde ortaya çıkarılabiliyor. Örneğin, pazarlama departmanı için hazırlanan bütçe, genel bütçeyle konsolide ediliyor. Daha sonra alt kırılımdaki bütçelere de aynı ekran üzerinden kolayca ulaşılabiliyor. Ayrıca nakit akış raporu, gelir tablosu ve bilanço gibi finansal raporlar da Logo Mind Budget üzerinden alınarak pivot tablolar, gelişmiş grafikler ve standart raporlarla bütçe analizleri kolayca yapılabiliyor.

İşlevsel not alma özelliği

Kullanıcıların ayrıntılı bütçe kalemleri arasında kaybolmaması ve diğer kullanıcıları da bilgilendirebilmesi için işlevsel not alma özelliği sunuyor. Bütçe üzerine eklenen açıklayıcı notlar, bir yandan çalışanlar arasındaki iletişimi ve bilgilendirmeyi güçlendirerek bütçenin güvenilirliğini artırıyor. Diğer yandan da bütçe takibini kolaylaştırıyor.

Yetkilendirme ve güvenlik

Bütçe hazırlama süreci bir ekip işidir. Programın ayrıntılı yetkilendirme özelliğiyle ilgili tüm kademelerin kendi yetki seviyelerine uygun ekranları görmelerini sağlıyor. Böylece hem görev tanımlamaları daha kolay yapılabiliyor. Hem de zamanlanmış görevler ve bütçe kilitleme gibi gelişmiş özelliklerle sistem daha güvenli ve etkin hale geliyor.

Global yapıya uyum

Dövizli ve çok şirketli çalışma özelliğiyle global ölçekte faaliyet gösteren ve büyümeyi hedefleyen işletmeler için de tercih edilen bir bütçeleme çözümü olarak öne çıkıyor. Global pazarda çalışan ya da yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği işletmeler, Logo Mind Budget ile global kriterlere uygun finansal raporlar hazırlayabiliyor.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+