Logo Start Nedir - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Genel Bakış

Logo Start Nedir?

Logo Start 3

Ön muhasebe programı Logo Start ile tüm mikro işletmeler stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabiliyor. Böylece banka hesaplarından aylık ödemelere, stok bilgilerinden e-Fatura kesimine kadar her noktada kontrol ve verimlilik artışı sağlanıyor.

logo 1-0 önde

Ön muhasebe işlemlerinde kolaylık

Mikro işletmelerin öncelikli hedefi ticari faaliyetlerinden kazanç sağlamak ve sonraki adımı ise işlerini yavaş yavaş büyütmektir.  Bu hedeflere ulaşmak için gerekli teknolojik altyapıyı sağlıyor. Bunun yanı sıra günlük ön muhasebe işlemlerine yönelik tüm ihtiyaçları da karşılıyor. Hangi sektörde faaliyet gösteriyorsa farketmez, tüm mikro işletmeler dijitalleşmenin ilk adımını Logo Start ile atabiliyor. Böylece büyük yatırımlar yapmaya gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerini tek noktadan yapabiliyor.

e-Devlet çözümleri entegrasyonu

Logo Start’ın sunduğu kolaylıklara e-Devlet çözümleri konforunu da eklemek isteyen mikro işletmeler, bu çözümleri yine eLogo güvencesiyle ek hizmet olarak alabiliyor.

 e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu çözümleri programımız ile entegre çalışıyor. Herhangi bir ek uygulamaya gerek kalmadan, e-Devlet çözümlerine kolayca ve kısa sürede geçiş yapılabiliyor. Programımız ile birlikte e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye ve e-Serbest Meslek Makbuzu’na geçiş, işlem kolaylığı sunuyor. Bunun yanı sıra kağıt ve basım maliyetlerinden de tasarruf etmeyi sağlıyor.

Özellikler
Tüm veriler tek noktada

Daha önce farklı ortamlarda saklanan verileri tek bir sisteme taşıyor. Böylece dosyalar karışmıyor, hesap hataları olmuyor; kazanç, masraflar, stoklar, faturalar. Kısacası ihtiyaç duyulan tüm bilgiler Logo Start üzerinde güvenle tutuluyor.

Stokların yakından takibi
Ürün devamlılığı ve müşteri memnuniyeti için stokları sürekli kontrol altında tutmak gerekiyor. Logo Start güncel stok bilgilerini, ürün giriş-çıkışlarını, konsinyeleri, stok değerlerini ve ürün görsellerini içeren sınırsız sayıda ürün kartlarıyla stok takibini kolaylaştırıyor.
Kapsamlı banka işlemleri
Bankacılık işlemlerine zaman harcamak gerekmiyor. Bankalardaki ticari hesaplar ve kredi hesapları, banka/şube adları ile birlikte ya da ayrı ayrı izlenebiliyor. Havale, EFT, çek/senet ödemeleri ve gelen ödemeler de LogoStart ile kolayca takip edilebiliyor.
Kasa ve çek/senet işlemleri kontrol altında

Çek/senet tahsilat ve ödemeleri, fatura kapatma, kasadan-kasaya virman gibi günlük nakit hareketi  takip edilebiliyor. Çek ve senet gibi değerli evraklar tarihlerine, numaralarına ve vadelerine göre kaydedilebiliyor. Açılan kayıtlar üzerinde çek ve senetlerin durumları adım adım izleniyor, böylece hiçbir detay gözden kaçmıyor. Durumu değişen çek ya da senetler için gerekli dekont ve fişler, otomatik oluşturuluyor.

Siparişlerin kolay takibi

Gelen siparişleri müşteri bilgisi, sipariş tarihi, teslimat tarihi gibi verileri de girerek kaydeden ‘Logo Start’, tüm siparişleri tek noktadan takip etmeyi sağlıyor. Böylece aynı müşteriden gelen bütün siparişler tek ekranda görülebiliyor. Siparişlerle stokların karşılıklı kontrolü sayesinde, stok yetersizse Logo Start doğrudan sipariş verebiliyor.

Güncel müşteri bilgileri
Her müşteri için ‘Logo Start’ üzerinde oluşturulan cari hesaplarda müşterilerin aylık satış tutarları, toplamları, riskleri ve risk limitleri tanımlanabiliyor. Satırlar halinde işlenen cari hesap işlemleri baz alınarak istenen zaman aralığı için ürün alış-satış dağılım raporları alınabiliyor.
Fatura işlemlerinde rahatlık
‘Logo Start’, siparişlerin faturalaştırılması sürecini de otomatik olarak yönetiyor. Gelen siparişleri irsaliyeye, kesilen irsaliyeleri de faturaya kolayca dönüştürülebiliyor. Önceden tanımlanmış indirim, masraf ve promosyonlar da faturaya doğrudan yansıtılıyor.
Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+