Logo Mind Insight - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Genel Bakış

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight

Logo Mind Insight İş Analitiği çözümü, self-servis veri keşfi ve analizi süreçlerini kolaylaştırıyor. Verilerin işletmelere değer katan, anlamlı, aksiyon odaklı bilgilere dönüştürülmesini sağlıyor.

Güçlü analiz, veri keşfi ve görselleştirme yeteneği

Logo Mind Insight, Logo’nun inovatif teknolojileri ile Qlik altyapısını bir araya getiriyor. işletmelerin tüm verilerini görselleştirerek analiz edebilmelerini ve raporlayabilmelerini sağlıyor. Böylece hem mevcut durum hemde geleceğe yönelik stratejiler veriye dayalı, objektif ve etkili şekilde yönetilebiliyor.

Program'ı yakından tanıyalım

Özellikler

Self-servis görselleştirme, analiz ve veri keşfi

Logo Mind Insight verileri derinlemesine analiz etmek, yerleşik ve mobil ortamlardan veri paylaşımı sağlamak. Aynı zamanda doğru ve güvenilir kurumsal bilgi yönetimi hizmeti sunmak üzere tasarlanmıştır. Böylece self-servis veri keşfini yeni bir boyuta taşımaktadır. Logo Mind Insight kullanıcıları herhangi bir kısıtlama, sıralama veya sınırlama olmadan, sistem üzerinden kolayca arama yapabiliyor, istedikleri kriterleri belirleyerek sorularına hızla cevap alabiliyor.

Akıllı görselleştirme

Program, farklı veri kaynaklarından gelen verileri ele alıp gözden kaçabilecek bulguları ortaya çıkarıyor. Böylece görsel grafiklerle kullanıcıların dikkatine sunuyor. Logo Mind Insight'ın ekran boyutuna göre otomatik olarak uyarlanan hassas tasarım (Responsive Design) özelliği sayesinde, üretilen bilgiler ve görseller farklı cihaz ve ekranlarda kullanılabiliyor.

Etkili bilgi paylaşımı

Aynı proje üzerinde çalışan ekip üyeleri ya da farklı proje ekipleri Program üzerinden bilgi alışverişi yaparak işletmenin genel faydasını gözeten kararlara imza atabiliyor. Program üzerinde oluşan merkezi bilgi havuzu, farklı konu alanları ve çalışma grupları için içerik akışları sunarak önemli analizlerinin sonuçlarının hızlı bir şekilde alınmasına veya diğer ekiplerle paylaşılmasına olanak sağlıyor.

Kullanıcı dostu tasarım

Program’ın kullanıcıların kendi raporlarını kolayca tasarlayabilmesi de bu çözümü benzerlerinden ayırıyor. Merkezi bir yapıda yönetilen tüm veriler; karmaşık SQL sorguları yazmadan, görsel nesneleri birbirine bağlamakla uğraşmadan, sürükle-bırak yöntemiyle kolayca yerleştirilebiliyor. Hesaplamalar ve görsellerle zenginleştirilebiliyor.

Merkezi veri yönetimiyle dinamik yapı

Logo Mind Insight’ın sunduğu güçlü veri entegrasyonu sayesinde, farklı kaynaklardan gelen veriler, herhangi bir uygulamaya veya veri depolama aracına gerek kalmadan temizleniyor, dönüştürülüyor ve birleştirilebiliyor.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+