Logo Bordro Plus Nedir - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Genel Bakış

Logo Bordro Plus Nedir?

Güneş Elektronik Hizmet - Logo Bordro Plus


Logo Bordro Plus çözümü İK departmanlarının bordro işlemlerini hızlı ve hatasız gerçekleştirmelerine olanak tanıyor. İşlem takibinin kolaylığı sayesinde operasyonel maliyetleri de düşürüyor.

Her ölçekten işletmeye uygun

Bordro işlemlerini dışarıdan destek alarak değil, kendisi yönetmek isteyen büyük, orta ya da küçük ölçekli tüm işletmeler bordro süreçlerini kolayca yönetebiliyor.

Mevzuata uygun bordro işlemleri

İşletmeler yasal mevzuatlara uygun, hatasız ve kolayca bordro yönetimi yapabiliyor. Şirket dışı paydaşlardan hizmet almaya gerek kalmıyor. Böylece hem maliyet hem de iş gücü tasarrufu sağlanıyor.

Özellikler

Güncel mevzuata uyumluluk

Standart olarak sunulan Sicil Yönetimi modülüyle, sicil kartları ve tüm güncel yasal evrakların oluşturulma ve takibini kolaylıkla yapmayı sağlıyor. Çözümün Dokümantasyon Takibi özelliği, sicille ilişkilendirilmiş dosyalara hızlı erişim sağlıyor. Oluşturulan Zaman İzli Kayıtlar da tüm sicil ve kanun bilgilerindeki değişikliklere ulaşmayı ve bu çerçevede geçmişe dönük raporlama yapabilmeyi mümkün kılıyor.

Bordroların personele hızlı iletimi

Logo Bordro Plus, personele ait bordro hesaplamaları için gereken her türlü özlük bilgisi ve tahakkuk işlemlerinin Bordro Yönetimi modülüyle yapılmasını, hesaplama dönemlerinin de ödeme günlerine göre uyarlanabilmesini sağlıyor. Hazırlanan maaş bordroları, çalışanlara şifreli olarak e-postayla gönderilebiliyor.

İlgili kurumlarla hızlı iletişim

Logo Bordro Plus Sosyal Güvenlik Kurumu mevzuatlarına tam uyumlu çalışıyor. Aylık Prim ve Hizmet Belgesi, İşe Giriş Çıkış Belgesi, e-Bildirge gibi belgeler sistemden SGK’ya aktarılabiliyor.

Bordroların aylık e-posta ile gönderimi

Bordro hesaplamaları için gereken her türlü özlük bilgisi ve tahakkuk işlemlerinin Bordro Yönetimi modülüyle yapılabiliyor. Böylece hesaplama dönemlerinin de ödeme günlerine göre uyarlanabilmesini sağlıyor. Hazırlanan maaş bordroları, tüm çalışanlara şifreli olarak e-postayla gönderilebiliyor, böylece iş yükü azalıyor.

Prim hesaplamada kolaylık
Logo Bordro Plus, personelin iş devamlılığı ve puantaj hesaplamalarını da kolaylaştırıyor. Tablolama Aracı ile tüm puantaj bilgileri hızla işlenip sisteme aktarılabiliyor.
Bireysel emeklilik işlemleri

İsteğe bağlı modüllerinden BES Otomatik Katılım Entegrasyonu modülü, bireysel emeklilik şirketleri ile gerçekleştirilen entegrasyonlar sayesinde operasyonları hızlı ve pratik bir şekilde yönetmeyi sağlıyor. Sözleşme açılış işlemlerinin, sözleşmelere aktarılacak katkı payı tahsilat süreçlerinin Logo Bordro Plus üzerinden gerçekleştirilmesi de katılımcılara güncel durumlarını kolayca imkanı sunuyor.

Daha Fazlası İçin

Bu özelliklerden daha fazlası hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçmek için lütfen tıklayınız.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+