Kurumsal - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

1993'den Beri

Güneş Elektronik

Güneş Elektronik Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış,  müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Firmamız şehrin en önemli ticaret ve sanayi merkezlerinden olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Çalışmalarımızı sürdürürken gözettiğimiz kalite ve kontrol kriterleri ile müşterilerimizin kurumsal beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı hedeflemekteyiz.

İşimize yaklaşımımız ve iş anlayışımızın gereği olarak, hizmet verdiğimiz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimizin veri, iş analizi, bilgi ve beceri birikimleri gibi konularının gizliliği bizim için esastır. Müşterilerimizi, iş verenimiz ve ortağımız olarak görmekte, müşterilerimiz ile beraber var olduğumuz ve ilerleyebileceğimiz düşüncesini temel düstur olarak kabullenmekteyiz.

Güneş Elektronik CRM

Sizin İçin Neler Yapıyoruz

-LOGO Yazılım ürünleri ile işinizi geliştiriyoruz.

-Muhasebe, ticari işlemler, personel maaş vb. İşlemleri, depo yönetimi, sevkiyat, müşteri hizmetleri yönetimi… gibi ticari süreçlerini bilgisayar destekli gerçekleştirmek isteyen firmalar için yazılım satışı, eğitimi, destek hizmetleri sağlıyoruz.

-Müşterinin iş süreçlerinin gerektirdiği özel yazılımların analizini yapıyor ve gerçekleştiriyoruz.

+
Aktif Müşteri
Bin
Çözülmüş İş
+
Danışman Takımı
+
Şanlı Yıl
// technology index

Güneş Elektronik
1993'den Beri

Güneş Elektronik olarak 28 yıllık bir deneyimle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bayilik ve İş Birlikteliklerimiz
Firmamız Türkiye’nin saygın ithalatçı ve dağıtıcılarının bayisidir. Bu durum doğru ürünü doğru kanaldan ve doğru fiyata temin edebilmemizin temelidir :

LBS LOGO Bussiness Solutions
Firmamız Türkiye’ nin en önde gelen ticari paket program üreticisi LBS’ nin KOBİ kategorisi (Start 3, Go 3, Go Wings, Tiger 3, Tiger Wings, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings Enterprise, Bordro Plus, J-HR) ürünlerinde yetkili satıcısıdır.

Teknik Destek ve Danışmalık 100%
Entegre Çözümler 100%
Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+