Logo Go 3 Nedir - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret LTD. ŞTİ.

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Genel Bakış

Logo GO 3 Nedir?

Logo GO3

KOBİ’lere özel olarak geliştirilen Logo GO 3 ile stoktan siparişe, muhasebe kayıtlarından banka verilerine kadar tüm iş süreçleri tek noktadan etkin bir şekilde yönetiliyor.

Uçtan uca yönetim

Logo GO 3; KOBİ’lerin muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama, borç takibi, çek senet takibi ve e-Devlet uygulamaları gibi tüm iş süreçlerini tek noktadan yönetebilmesini sağlıyor. Kişiselleştirilebilir, hızlı, sade ve pratik arayüzle de desteklenen Logo GO 3 ile KOBİ’ler zaman ve maliyet tasarrufu elde ederek rekabette bir adım öne geçiyor.

İhtiyaçlara özel çözüm

Logo GO 3, ayrıca işletmelere özel gereksinimler için de ek özelliklerle zenginleştirilebiliyor. Böylece tüm KOBİ’ler, kendileri için en uygun paketi oluşturabiliyor. 

Logo GO 3
LOGO GO 3'ü yakından tanıyalım

Özellikler

Her sektöre uygun

KOBİ'ler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapısıyla; dağıtımdan inşaata, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor.

Çok yönlü işlevsellik

 Muhasebe, Satış, Satın Alma, Stok Yönetimi ve Raporlama gibi birçok işlem, Logo GO3 altında yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

Güncel yasal mevzuata uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan programın güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor ve e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Sade ve pratik arayüz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo GO3’ün göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Logo GO 3'ün kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve hızlı veri girişi yapılabiliyor.

Hızlı erişim

Logo GO3'ün en önemli özelliklerinden biri, kullanım kolaylığı... En sık kullanılan fonksiyonların kişiye özel masaüstüne kısayol tuşu olarak eklenmesiyle, işlem süreleri kısalıyor. Bu da çalışanlar için zaman tasarrufu, KOBİ için ise verimlilik artışı anlamına geliyor.

e-Devlet uygulamalarıyla uyumluluk
Logo GO 3; e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışıyor. Bu sayede Logo GO3 üzerinde yapılan işlemler doğrudan e-Devlet uygulamalarına aktarılabiliyor.
İş analitiği, CRM, İş akış yönetimi ve bordro çözümleri ile entegrasyon

Logo bünyesindeki farklı çözümler Logo GO3 ile kusursuz şekilde entegre edilebiliyor. KOBİ'lerdeki iş akış süreçleri Logo Flow ile kusursuz şekilde yönetilirken, satış-pazarlama birimlerinin veya teknik ekiplerin randevu, görüşme, teklif ve satış gibi müşteri süreçleri de Logo CRM üzerinden Logo GO3 ile bütünleşik olarak takip edilebiliyor. Logo GO3 ile entegre çalışan Logo Bordro Plus da sicil ve ücret yönetimi ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılıyor.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+