Logo Yazılım Çözüm Ortağı - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Logo Yazılım Çözüm Ortağı Güneş Elektronik

Bize göre ticaretin ilk kuralı dürüstlük ve güven sağlamaktır. Bir diğer kuralı çözüm ortaklığını üstlendiğimiz firmalarımıza maliyet, zaman ve verimlilik konularında fayda sağlamaktır.

Danışmanlıkta sorumluluğun önemini biliyoruz. Çözüm Ortağı olduğumuz müşterilerimizin isteklerine önem veririz. Takım ruhu ile hizmet sunan bir danışmanlık kurumuyuz. İşi zamanında ve eksiksiz bitiren bir takımız. Müşterilerimize uygulanabilir ve değer yaratan çözümler geliştirir ve uygularız.

Logo Yazılım

Logo Yazılım Ne yapar?

Müşterilerinin sürdürülebilir başarısına katkıda bulunan bir şirket olarak müşterileri, iş ortakları, çalışanları, yatırımcıları ve tüm paydaşlarıyla birlikte geleceği yazıyor. Müşterileri için iş birliği içerisinde tutku ve çeviklikle değer yaratıyor.

Türkiye’nin en büyük halka açık yazılım ve en büyük yerli iş yazılımları kuruluşu Logo Yazılım, kurulduğu 1984 yılından bu yana sektörün öncü şirketlerinden biri olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Logo Yazılım mikro işletmelerden kurumsal büyük işletmelere kadar farklı ölçeklerdeki şirketler için uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunuyor. Ürün ve hizmetlerinde yenilikçilik ve yaratıcılığı artıran şirket, 4 farklı ülkede, 7 farklı noktada, 1.200’den fazla çalışanı, 800’ü aşkın iş ortağı ile bugüne kadar üzerinde pek çok firmanın büyüme yolculuğuna eşlik ederek sürdürülebilir başarının temellerini oluşturuyor.

Logo, sunduğu ürün ve hizmetlerle, müşterilerin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanıyor. Her sektörün, her işletmenin kendine özgü yapısını ve çağdaş yönetim tekniklerini gözeterek işletmelerin daha üretken, daha kârlı olabilmesi için gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunuyor.

Müşterilerinin koşulsuz mutluluğu, Logo için her şeyden önemlidir. Bu nedenle ürettiği ürün ve hizmetlerin üstün nitelikli olmasına önem veriyor. “Toplam Kalite Yönetimi”ni bir yönetim felsefesi olarak benimseyen Logo, politikaların tespitinde pazarın tercihlerini ve standartları gözeterek müşterileriyle yakın ve sıcak ilişkisini sürdürüyor.

Logo, teknolojinin, insana ve çevreye saygı içinde geliştirilmesini savunuyor. Faaliyetlerinde topluma ve dünyaya karşı sorumluluk bilinciyle hareket ediyor, toplumsal sorunlara yapıcı yaklaşıyor.

Logo, kaliteli ürün ve hizmetin, nitelikli ve mutlu insanlar tarafından üretilebileceğine inanıyor. Bu nedenle, çalışanlarının sürekli eğitimine büyük önem veriyor. İyi bir gelir düzeyi, kaliteli iş ortamı, işçi sağlığı ve güvenliği, katılımcı yönetim sağlayarak; çalışanlarının mutlu, üretken, topluma yararlı bireyler olmasını amaçlıyor.

Logo kaynaklarını verimli kullanmayı, verimli ve kârlı bir işletme olmayı; çalışanlarına, müşterilerine ve topluma karşı sorumluluklarının gereği olarak kabul etmektedir.

Logo etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçiliğin temel bileşeni olduğuna inanıyor. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler yaratmak, mevcut ürünleri daha yetenekli kılmak ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için, kaynaklarının büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırıyor.

Logo, piyasa ekonomisi ilkelerine inanıyor ve bu ilkelere bağlı hareket ediyor. Müşterilerine, iş ortaklarına ve rakiplerine karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veriyor ve tüm işlerinin hukuka, genel iş ahlâkı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiyor.

İşe alımlarda fırsat eşitliği ilkesini gözeten Logo, değerlendirmeleri sadece bilgi ve deneyime göre yapıyor. Başarıyı da yalnızca şirket hedeflerine yönelik üretimle değerlendiriyor. Bu ilkeyi benimsemesinin bir sonucu olarak, Capital dergisinin her yıl düzenlediği Kadın Çalışan Dostu Şirketler sıralamasında ilk 100’de yer almıştır.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+