Ideasoft Çözüm Ortağı - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Ideasoft Çözüm Ortağı Güneş Elektronik

Bize göre ticaretin ilk kuralı dürüstlük ve güven sağlamaktır. Bir diğer kuralı çözüm ortaklığını üstlendiğimiz firmalarımıza maliyet, zaman ve verimlilik konularında fayda sağlamaktır.

Danışmanlıkta sorumluluğun önemini biliyoruz. Çözüm Ortağı olduğumuz müşterilerimizin isteklerine önem veririz. Takım ruhu ile hizmet sunan bir danışmanlık kurumuyuz. İşi zamanında ve eksiksiz bitiren bir takımız. Müşterilerimize uygulanabilir ve değer yaratan çözümler geliştirir ve uygularız.

Ideasoft Ne yapar?

IdeaSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiş Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır.

5 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

İşini e-ticarete taşımak ve online pazarda büyümek isteyen binlerce müşterimiz için ticareti daha kazançlı hale getiriyoruz. ‘Müşteri odaklı’ çalışma anlayışımız ile beklentileri karşılıksız bırakmayan profesyonel e-ticaret çözümleri üretiyoruz.

 

3 kişi çıktığımız bu yolda, bugün kocaman bir aileyiz! IdeaSoft Libadiye Genel Merkez ve BÜDOTEK Teknopark AR-GE ekiplerimizle internetten satış yapmak isteyenler için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

IdeaSoft olarak, sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. E-ticaret Kadınları Projesi ile sektörde kadının gücünü artırmayı amaçlıyoruz. “E-ticarette engel yok” diyerek e-ticarette engelli bireylerin var olması için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+