Berqnet Çözüm Ortağı - Güneş Elektronik Cihazlar ve Ticaret

  Güneş Elektronik  Ltd. Şti., 1993 yılında kurulduğu dönemden bu yana Türk bilgi işlem piyasasının saygın dağıtım kanallarının ve LOGO A.Ş.’ nin bayiliğini ve çözüm ortaklığını yapmış, müşterilerinin iş yapma biçimlerine uygun donanım, yazılım ve hizmetleri temin etmiştir.

Galeri

İletişim

İkitelli O.S.B. Bağcılar Güngören San. Sit. Metro İş Merkezi B Blok K:2 No:39 Başakşehir – İstanbul

info@guneselektronik.com

(0212) 210 94 86/87

Berqnet Çözüm Ortağı Güneş Elektronik

Bize göre ticaretin ilk kuralı dürüstlük ve güven sağlamaktır. Bir diğer kuralı çözüm ortaklığını üstlendiğimiz firmalarımıza maliyet, zaman ve verimlilik konularında fayda sağlamaktır.

Danışmanlıkta sorumluluğun önemini biliyoruz. Çözüm Ortağı olduğumuz müşterilerimizin isteklerine önem veririz. Takım ruhu ile hizmet sunan bir danışmanlık kurumuyuz. İşi zamanında ve eksiksiz bitiren bir takımız. Müşterilerimize uygulanabilir ve değer yaratan çözümler geliştirir ve uygularız.

Berqnet

Berqnet Ne yapar?

Berqnet, dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen firewall cihazıdır.

Her ölçekteki işletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2013 yılında kurulan Logo Siber Güvenlik, %100 yerli AR-GE ekibi tarafından geliştirilen Berqnet Firewall ürün ailesi ile içinde bulunduğu pazarın ihtiyaçlarını yakından takip ederek esnek, çevik ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir.

Tüm işletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarını çözmek için tasarlanan Berqnet’i; restoran ve kafelerden öğrenci yurtlarına, otellerden belediye kurumlarına, üretim tesislerinden enerji santrallerine, devlet kurumlarından özel işletmelere, küçük bir avukatlık bürosundan orta boyutlu bir müşavirlik firmasına kadar büyüyen, büyümek isteyen ve iş süreçleri içinde internet bulunan herkes kullanabilir.

Türkiye’nin lider firewall markası olma vizyonuyla çalışmalarına devam eden Berqnet Firewall ürünlerinde aşağıdaki benzersiz özellikler bulunmaktadır.

Tüm bu özellikler tek bir ürün içinde, ekstra ve sürpriz ücretler talep edilmeden Berqnet kullanıcılarına sunulmaktadır.

Logo Yazılım'la 1-0 öne geçmek için hemen arayınız!Bize Ulaşın!
+